Bestuur & Personeel

Bestuur & Personeel

Beheerliggaamverkiesing:

Datum: 12 Maart 2018

Personeel:
Nominasievergadering: 7:10 – 7:30
Stemming: 9:40

PS Staf:
Nominasievergadering: 9:00
Stemming 9:15

Ouerlede:
Nominasies kan ingedien word van 2 Maart tot 9 Maart
Nominasievergadering is 18:00 – 18:15
Stemming: 18:30
Daar moet ‘n kworum van 15% van ouers teenwoordig wees.

Beheerliggaam

Portefeulje Naam
Ouerlede
Voorsitter Mnr James Stokes
Tesourier Mnr Demetrio Cossadianos
Mev Christine du Toit
Mnr Gert Mulder
Ds Jaco Schutte
Mev Elana van Breda
Personeel
Mnr Jannie Raath
Mnr Darius Steyn
Mev Linda Schroeder
Mev Ronel du Randt
Administratief
Sekretaresse Mev Angelique Smal

Skoolbestuur

 

PORTEFEULJE NAAM
UITVOERENDE HOOF Jannie Raath
BEDRYFSHOOF Darius Steyn
SENIOR ADJUNKHOOF Linda Schroeder
VISE-HOOF (Akademie) Dinah-Anne Claassen
VISE-HOOF (Finansies) Tania Meyer
VISE-HOOF (Grondslagfase) Ronél du Randt
VISE-HOOF (Kultuur) Ané Kunzmann
VISE-HOOF (Sport) Susan du Preez
VISE-HOOF (Sport) Werner van Rooyen
DEPARTEMENTSHOOF (Intersenfase) Mardine Laubscher
DEPARTEMENTSHOOF (Grondslagfase) Ida van Rooyen
DEPARTEMENTSHOOF (Dissipline) Adriaan Pretorius
SKAKELBEAMPTE LIAISON Ann Alkema

Grondslagfase

Bestuur

PORTEFEULJE NAAM
VISE-HOOF Ronél du Randt
DEPARTEMENTSHOOF Ida van Rooyen
VAKHOOF AFRIKAANS Alice Maree
VAKHOOF ENGELS René Bezuidenhout
VAKHOOF WISKUNDE Amanda Bezuidenhout
GRAADHOOF (Graad R) Antoinette Grobler
GRAADHOOF (Graad 1) Jacolene Smit
GRAADHOOF (Graad 2) Jannezelle Gamble
GRAADHOOF (Graad 3) Ilse Etsebeth

Opvoeders & Klasse

Klaskode Graad R
H Uile – Ronel Mulder
E Bere – Rhoda Louw
N Visse – Anneli Kleynhans
O Bye – Ruzelle Grobler
P Walvisse – Antoinette Grobler
S Goggas – Petro-Mari Bosman
K Pikkewyne – Lize-Mari du Toit
L Wikkelwurms – Claudette Brits
Klaskode Graad 1
H Mariet van Rooyen
E Karin Lourens
N Estelle Steenkamp
O Jacolene Smit
P Caroline McDonald
S Elize Jonker
K Willemien Nel
L Shelise Dewing
R Erna de Bruin
Klaskode Graad 2
H Carmen Kotze
E Chené Armstrong
N Diana Appleby
O Hannelie Taljaard
P Marie Myburgh
S Ilodie van der Merwe
K Jannezelle Gamble
L Elanie Hodgman
R Donique Coetzee

 

Klaskode Graad 3
O
E
Cindy van Smaalen (A)
Lynette Coertze (W)
H
P
Ronette du Toit (A)
Nadia Pretorius (W)
K
N
Ilze Etsebeth (A)
Sarett Sterk (W)
L
S
Alice Maree (A)
Rhoda Andrews (W)
R Amanda Bezuidenhout

A=Afrikaans | W= Wiskunde

Vakke

VAK GRAAD OPVOEDER
Musiek Graad R Annelize van Niekerk
Musiek Graad 1 – 3 Louisa  Redelinghuys
Media Graad R -3 Retha Nel
Rekenaars Graad R -3 Erika Doubell
Liggaamsopvoeding Graad R Annelize van Niekerk
Liggaamsopvoeding Graad 1 – 3 Deon Maré
Benedette van der Westhuizen
Laythen Vrey
Engels Graad 1 René Bezuidenhout
Engels Graad 2 Liesl Grobler
Engels Graad 3 Santie Coetzer

Intersenfase

Bestuur

PORTEFEULJE NAAM
VISE-HOOF Dinah-Ann Claasen
DEPARTEMENTSHOOF ALGEMEEN Tania Meyer
DEPARTEMENTSHOOF WETENSKAP Mardine Laubscher
VAKHOOF AFRIKAANS Adri van Eck
VAKHOOF ENGELS Linda Schroeder
VAKHOOF WISKUNDE Dinah-Ann Claassen
VAKHOOF SOSIALE WETENSKAP Tania Meyer
VAKHOOF LEWENSORIËNTERING, LEWENSVAARDIGHEID, KUNS EN KULTUUR Nadia Pretorius
VAKHOOF TEGNOLOGIE Tania Meyer
VAKHOOF NATUURWETENSKAP Mardine Laubscher
GRAADHOOF (Graad 4) Talita Vosloo
GRAADHOOF (Graad 5) Nadia Pretorius
GRAADHOOF (Graad 6) Lynette Smit
GRAADHOOF (Graad 7) Liezal Steele

Vakke & Opvoeders

GRAAD 4 VAKKE OPVOEDER
AFRIKAANS Kotie van Zyl
Elize Bosch
ENGELS Chani Thackwray
Corné Lindeque
WISKUNDE Belinda Jooste
Louida Kock
Gerde van der Merwe
Annelize Reynders
NATUURWETENSKAPPE EN TEGNOLOGIE Lynette Smit
Chantell Espach
Mardine Laubscher
SOSIALE WETENSKAP AARDRYKSKUNDE Anneli Knoetze
SOSIALE WETENSKAP GESKIEDENIS Yolanda Nell
Jaco du Plessis
LEWENSORIËNTERING Sanette van Niekerk
KREATIEWE KUNS Yolanda Nell
UITVOERENDE KUNS Yolanda Nell
FISIESE AKTIWITEIT Chivonne Deacon
Etienne Step
BYBELONDERRIG Joan Hanekom
GRAAD 5 VAKKE OPVOEDER
AFRIKAANS Petro Pankhurst
Liné Botha
ENGELS Corné Lindeque
Margaret Barnard
Melany de Villiers
WISKUNDE Nadia Pretorius
Talita Vosloo
Jean Louw
Retha Nel
Ruan Swanepoel
NATUURWETENSKAPPE EN TEGNOLOGIE Mardine Laubscher
Cecilia Meyer
Darius Steyn
SOSIALE WETENSKAP AARDRYKSKUNDE Leandrie Niehaus
Jaco du Plessis
SOSIALE WETENSKAP GESKIEDENIS Jaco du Plessis
LEWENSORIËNTERING Susan du Preez
KREATIEWE KUNS Susan Strydom
UITVOERENDE KUNS Carla Stevens
FISIESE AKTIWITEIT Chivonne Slabbert
Etienne Step
BYBELONDERRIG Elzette Bester
GRAAD 6 VAKKE OPVOEDER
AFRIKAANS Elmarie Wentzel
Philip Botha
ENGELS Liezal Steele
Melany de Villiers
Juan Parsons
WISKUNDE Liezel van zyl
Marina Viljoen
Johnwyn Andrews
Johnny Schroeder
NATUURWETENSKAPPE EN TEGNOLOGIE Lynette Smit
Rohan Stroh
Mardine Laubscher
SOSIALE WETENSKAP AARDRYKSKUNDE Leandrie Niehaus
SOSIALE WETENSKAP GESKIEDENIS Linda van der Linde
LEWENSORIËNTERING Susan du Preez
Ruan Swanepoel
KREATIEWE KUNS Susan Strydom
UITVOERENDE KUNS Carla Stevens
FISIESE AKTIWITEIT Chivonne Slabbert
Etienne Step
BYBELONDERRIG Charlene Franken
GRAAD 7 VAKKE OPVOEDER
AFRIKAANS Adri van Eck
Coleen Pelser
ENGELS Linda Schroeder
Juan Parsons
Teresa Fouché
WISKUNDE Bernise Odendaal
Corné van Rijn
Adriaan Pretorius
Dinah-Ann Claassen
NATUURWETENSKAPPE EN TEGNOLOGIE Mardine Laubscher
Anneli Knoetze
SOSIALE WETENSKAP AARDRYKSKUNDE Tania Meyer
SOSIALE WETENSKAP GESKIEDENIS Linda van der Linde
LEWENSORIËNTERING Coleen Pelser
Werner van Rooyen
KREATIEWE KUNS Susan Strydom
UITVOERENDE KUNS Carla Stevens
FISIESE AKTIWITEIT Chivonne Deacon
Etienne Step
BYBELONDERRIG Inamarie Heuer
Mariette Martens
Daniel Killian
EKONOMIESE EN BESTUURSWETENSKAPPE Chantelle Espach
TEGNOLOGIE Elna de Waal

Blougolfraad

HOOFLEIERS
Hoofseun: Gustav Bond Hoofdogter: Miya Wood
Onder-hoofseun: Luka Wood Onder-hoofdogter: Esti Botha
Onder-hoofseun:  Richardt Jordaan Onder-hoofdogter:  Michaela Pankhurst

 

 

SEUNS DOGTERS
Basson, Jayden Botha, Esti
Bester, Fourie De Swardt, Lisa
Bond, Gustav Faure, Elisna
Broekman, Gawie Geyser, Elaine
Connoway, Breyten Le Roux, Renate
Du Toit, Logan Maree, Lindy
Geyser, Heinrich Meiring, Lené
Janse van Vuuren, Wian Mosdell, Taryn Ann
Jordaan, Richardt Murray, Kayla
Kleynhans, Kevin Olivier, Julianne
Kruger, Mi-chael Pankhurst, Michaela
Ladewig, Gustav Sell, Gaeby
Minders, Darren Stadler, Estie
Oliver, Jonathan Theron, Lize
Pretorius, Sebastian Thuynsma, Elsome
Roets, Gerhard Wagener, Lamari
Snyder, Henlo Wentzel, Alizé
Van der Vyver, Ruan Wiese, Chris-Marie
Van Nieuwenhuizen, Ryno Williams, Anika
Wood, Luka Wood, Miya

Graadverteenwoordigers

GRAAD NAAM EN VAN KONTAKNOMMER
Graad R Lize-Marie Roets 082 320 6475
Graad 1 Nadia Scott 082 864 0571
Graad 2 Renita Smith 082 060 8034
Graad 3 Elana Meiring 083 544 5103
Graad 4 Marelize Kelder 082 788 7700
Graad 5 Carien Albertyn 082 530 1112
Graad 6 Annemie van Heerden 082 332 7480
Graad 7 Daleen Meinardt 083 625 6718
Lid van Beheerliggaam:
Bemarking en Fondsinsameling
Elana van Breda 0728561166

Meer oor Laerskool Hennopspark

Terugblik